Дизайн журналу
Дизайн журналу
Годинник

Ring Watch

Годинник Кільцевий годинник являє собою максимальне спрощення традиційного наручного годинника шляхом його усунення чисел та рук на користь двох кілець. Цей мінімалістичний дизайн забезпечує як чистий, так і простий вигляд, який ідеально поєднується з привабливою естетикою годинника. Корона для підпису все ще забезпечує ефективний засіб для зміни години, тоді як його прихований екран електронної фарби демонструє яскраві кольорові смуги з винятковою чіткістю, зрештою, підтримуючи аналоговий аспект, забезпечуючи також триваліший термін служби акумулятора.

Назва проекту : Ring Watch, Ім'я дизайнерів : Javier Vallejo Garcia, Прізвище клієнта : JVG - Javier Vallejo Garcia.

Ring Watch Годинник

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.