Дизайн журналу
Дизайн журналу
Чайник І Чашки

EVA tea set

Чайник І Чашки Цей спокусливо елегантний чайник з відповідними чашками має бездоганний вилив і з ним приємно брати участь. Незвичайна форма цього чайного горщика з носиком, який змішується і росте з організму, особливо добре піддається гарному виливу. Чашки універсальні та тактильні, щоб по-різному триматися у ваших руках, оскільки у кожної людини є свій підхід до проведення чашки. Випускається в глянцевому білому кольорі з серебряним покриттям з кільцем або чорним матовим порцеляною з глянцевою білою кришкою та білими облямованими чашками. Фільтр з нержавіючої сталі встановлений всередині. РОЗМІРИ: чайник: 12,5 х 19,5 х 13,5 чашки: 9 х 12 х 7,5 см.

Назва проекту : EVA tea set, Ім'я дизайнерів : Maia Ming Fong, Прізвище клієнта : Maia Ming Designs.

EVA tea set Чайник І Чашки

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.