Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональне

oUeat

Багатофункціональне nuun kids design, співавтор якої створена Bruna Vila та Núria Motjé, розробляє та виготовляє багатофункціональні меблі для дітей, зі спеціальною лінією для будинків, які мають близнюків чи братів і сестер подібного віку. Збірка, виготовлена з дерева та білої дошки дошки, колекція присвячена дітям віком від 6 місяців до 10 років та створена для стимулювання творчості та гри, головного виду діяльності дитинства. Крім того, цю меблі можна постійно переробляти та використовувати повторно, і займає найменше можливе місце, щоб адаптувати її до потреб кожної миті.

Назва проекту : oUeat , Ім'я дизайнерів : nuun kids design, Прізвище клієнта : Nuun kids design.

oUeat  Багатофункціональне

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.