Дизайн журналу
Дизайн журналу
Змішувач Для Басейну Змішувача

Straw

Змішувач Для Басейну Змішувача Дизайн змішувача для басейну з соломкою натхненний трубчастими формами молодих і веселих солом’яних напоїв, які поставляються із освіжаючим напоєм влітку або гарячим напоєм взимку. Цим проектом ми хотіли одночасно створити об’єкт сучасного, зухвалого та веселого дизайну. Вважаючи таз як контейнер, початкова ідея мала на меті підкреслити змішувач як контактний елемент з користувачем, подібно до того, як солом’яні напої є точкою контакту з напоєм.

Назва проекту : Straw, Ім'я дизайнерів : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Прізвище клієнта : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Straw Змішувач Для Басейну Змішувача

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.