Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

Riza Air

Крісло Сучасне дизайнерське крісло, придатне для лаунж-клубів, резиденцій та готелів. Створений органічною зовнішньою структурою, доповненою спеціальною сіткою на спинці, крісло Riza реалізовано лише із стійкого масиву дерева та натуральних лаків. Натхнення дизайну походить від робіт каталонського архітектора Антоні Гауді та спадщини, яку архітектор-модерніст залишив у Барселоні, коли-небудь надихаючись природними елементами та органічним виглядом.

Назва проекту : Riza Air, Ім'я дизайнерів : Thelos Design Team, Прізвище клієнта : Thelos.

Riza Air Крісло

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.