Дизайн журналу
Дизайн журналу
Гуртожиток Для Студентів

Koza Ipek Loft

Гуртожиток Для Студентів Koza Ipek Loft був розроблений студією craft312 як студентський пансіон та молодіжний центр місткістю 240 ліжок на площі 8000 м2. Конструкція ложа Коза Іпека була завершена в травні 2013 року. Загалом, вхід в гостьовий будинок, доступ до молодіжного центру, ресторан, конференц-зал та фойє, навчальні зали, кімнати та адміністративні кабінети у кількох 12-ти поверхових будинках, що складаються з інноваційного, сучасного та створені комфортні житлові приміщення. Кімнати для 2-х людей у основних камерах розміщені відповідно до кожного поверху, два відділення та 24 особи.

Назва проекту : Koza Ipek Loft, Ім'я дизайнерів : Craft312 Studio, Прізвище клієнта : Craft312 Studio Partnership.

Koza Ipek Loft Гуртожиток Для Студентів

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.