Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комбінований Замок

The Colored Lock Bag

Комбінований Замок "Блокування" - кольоровий комбінований замок. Люди можуть відкрити сумку з кольоровими відповідниками, а не лише цифрами. Ці модні аксесуари використовуються для сумок. Можна виготовити різні зовнішні конструкції сумок, і люди можуть ідентифікувати ці сумки за кольоровим кольоровим підписом замка. Користувачі роблять свій власний кольоровий пароль, щоб налаштувати людей. Для успіху цього проекту було використано багато методів виготовлення, наприклад, рум'яна, обробка шкіри, кольоровий шар тощо. Прямим дизайнером та виробником є Jiwon, Shin.

Назва проекту : The Colored Lock Bag, Ім'я дизайнерів : jiwon, Shin., Прізвище клієнта : Neat&Snug.

The Colored Lock Bag Комбінований Замок

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.