Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнал

Going/Coming

Журнал Виходячи з ідеї вильотів та прибуття, цей журнальний форум розділений на дві частини: "Від'їзд / приїзд". Їдемо про європейські міста, досвід подорожей та поради поїхати за кордон. До кожного видання входить паспорт знаменитості. У паспорті "Республіки подорожуючих" є особиста інформація про цю особу та їх інтерв'ю. Приїжджаючи - це ідея про те, що найкраща поїздка - це повернення додому. У ньому йдеться про прикрасу будинку, приготування їжі, заходи, пов'язані з сім’єю, та предмети, щоб краще насолоджуватися нашим домом.

Назва проекту : Going/Coming, Ім'я дизайнерів : Catarina Jordão, Прізвище клієнта : .

Going/Coming Журнал

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.