Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Будівельний Комплект

JIX

Багатофункціональний Будівельний Комплект JIX - це будівельний комплект, створений нью-йоркським візуальним художником та дизайнером продукції Патріком Мартінесом. Він складається з невеликих модульних елементів, спеціально розроблених для того, щоб дозволяти з'єднати стандартні соломинки для пиття, щоб створити широке різноманіття конструкцій. З'єднувачі JIX поставляються в плоских сітках, які легко розриваються, перетинаються та фіксуються на місці. Завдяки JIX ви можете створити все, починаючи від амбітних конструкцій кімнатного розміру до складних скульптур на стільниці, використовуючи роз'єми JIX та соломинки для пиття.

Назва проекту : JIX, Ім'я дизайнерів : Patrick Martinez, Прізвище клієнта : Blank Bubble.

JIX Багатофункціональний Будівельний Комплект

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.