Дизайн журналу
Дизайн журналу
Транспортний Вузол

Viforion

Транспортний Вузол Проект - це транспортний вузол, який з'єднує навколишні міські поселення до серця динамічного життя простим та ефективним способом, створеним шляхом об'єднання різних транспортних систем, таких як залізничний вокзал, станція метро, палуба і автобусна станція, а також інші послуги для перетворення місце бути каталізатором майбутнього розвитку.

Назва проекту : Viforion, Ім'я дизайнерів : Ahmed Khaled, Прізвище клієнта : COSIGN GROUP , Polygon Design Studio.

Viforion Транспортний Вузол

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.