Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візок Для Пляшок Для Тролейбусів

Baretto

Візок Для Пляшок Для Тролейбусів Звичайний пластиковий ящик, який застосовували протягом останніх десятиліть для транспортування скляних пляшок, міцний, функціональний, а також інструмент ділового спілкування, відроджується з тими ж особливостями у невеликому бруску, що рухається на колесах. Брусок, тримач для пляшок разом з невеликою робочою поверхнею, все в єдиний предмет, складений у нескінченному масштабі кольорів та марок, виготовлений в обмеженій кількості штук. Повторне використання фірмових пластикових ящиків надає йому старовинного відчуття, що є водночас сучасним. Це не лише питання переробки, але й повторної інтерпретації функції.

Назва проекту : Baretto, Ім'я дизайнерів : boattiverga studio, Прізвище клієнта : boattiverga studio.

Baretto Візок Для Пляшок Для Тролейбусів

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.