Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Мішок

Collectote

Багатофункціональний Мішок Collectote - це сумка 3 в 1, яка дозволяє організувати все. Розділіть свою велику сумку для посланців, перевозячи свої речі в меншій сумці для подорожей, відвідування музеїв, занять, роботи та виставкових виставок. Сумка месенджера достатньо велика, щоб вмістити більше 5 альбомів розміром з літер, ваш ноутбук та речі на ніч. У Collectote є шкіряний тримач для картки та дві знімні сумки, розрізнені за кольором підкладки. Він служить у багатьох різноманітних ситуаціях, задовольняючи потреби всіх видів людей, від митців до керівників.

Назва проекту : Collectote, Ім'я дизайнерів : Yun Hsin Lee, Прізвище клієнта : Collectors Club of New York.

Collectote Багатофункціональний Мішок

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.