Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Дизайн

Multimedia exhibition Lsx20

Виставковий Дизайн Мультимедійна виставка була присвячена 20-й річниці відновлення національної валюти. Метою виставки було познайомити рамки трійці, на якій базувався художній проект, а саме банкноти та монети, автори - 40 видатних латвійських художників різних творчих жанрів - та їхні художні твори. Концепція виставки виникла із графіту чи свинцю, що є центральною віссю олівця, загальним інструментом для художників. Графітна структура послужила центральним дизайнерським елементом виставки.

Назва проекту : Multimedia exhibition Lsx20, Ім'я дизайнерів : Design studio H2E, Прізвище клієнта : The Bank of Latvia.

Multimedia exhibition Lsx20 Виставковий Дизайн

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.