Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комерційний Простір

De Kang Club

Комерційний Простір Dekang розташований в комерційному центрі Гуанчжоу, Китай, є SPA та розважальним одним із комерційних проектів. Проект є в дизайнерській концепції «міського ландшафту» як основної підказки, що відповідає вимогам сучасного міського життя.

Назва проекту : De Kang Club, Ім'я дизайнерів : Yongcai Huang, Прізвище клієнта : De Kang Club.

De Kang Club Комерційний Простір

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.