Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Sibilo

Перстень Кільце Сібіло привертає увагу своєю простотою. Нейтральний тон білого золота служить чистою поверхнею для відображення кольору дорогоцінного каміння, а настройка натягу дорогоцінного каміння не дає жодному іншому елементу, здатному привернути увагу від турмаліну - одного з найкращих дорогоцінних каменів, знайдених у Бразилії та головного елемента цей предмет прикрас.

Назва проекту : Sibilo, Ім'я дизайнерів : Brazil & Murgel, Прізвище клієнта : Brazil & Murgel.

Sibilo Перстень

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.