Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

Place

Крісло Місце - це поетичний та невід'ємний крісло, приклад формального дизайну з привабливою привабливістю. Це крісло поєднує в собі вишуканий технічний дизайн з традиційною обробкою. місце полягає в тому, щоб спробувати сказати об’єкту за допомогою гри форм і кольорів, щоб просвічувати, дивлячись на екстравагантність і простоту, що робить місце виразним, відмінним від інших.

Назва проекту : Place, Ім'я дизайнерів : TANA-Gaetano Avitabile, Прізвище клієнта : Gae Avitabile_ Tana.

Place Крісло

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.