Дизайн журналу
Дизайн журналу
Прилад Миттєвого Збільшення Губ

Xtreme Lip-Shaper® System

Прилад Миттєвого Збільшення Губ Система Xtreme Lip-Shaper® - перший у світі клінічно перевірений безпечний косметичний прилад для збільшення губ у домашніх умовах. Він використовує 3500-річний китайський метод «припікання» - іншими словами, всмоктування - в поєднанні з передовою технологією формування губ, щоб миттєво контурировать і нарощувати губи. Дизайн створює захоплюючу однодольну та подвійну губу нижньої губи, як і Анджеліна Джолі. Користувачі можуть окремо збільшувати верхню або нижню губу. Конструкція також побудована для підняття дуг лука Купідона, заповнення губних ям для підняття куточків старіння рота. Підходить для обох статей.

Назва проекту : Xtreme Lip-Shaper® System, Ім'я дизайнерів : Thienna Ho Ph.D., Прізвище клієнта : CANDYLIPZ LLC..

Xtreme Lip-Shaper® System Прилад Миттєвого Збільшення Губ

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.