Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ролі Полі, Рухомі Дерев'яні Іграшки

Tumbler" Contentment "

Ролі Полі, Рухомі Дерев'яні Іграшки Як мати веселку? Як обійняти літній вітер? Мене завжди торкають якісь тонкі речі і я відчуваю себе дуже задоволеним і щасливим. Як зберігати та як володіти? Досить так добре, як бенкет. Мені хотілося б просто і смішно формувати різні види матеріалів. Дозвольте дітям пограти з ними, щоб розпізнати фізичний світ, стимулювати їх уяву та допомогти їм зрозуміти своє оточуюче середовище.

Назва проекту : Tumbler" Contentment " , Ім'я дизайнерів : Sha Yang, Прізвище клієнта : Sha Yang Design.

Tumbler" Contentment "  Ролі Полі, Рухомі Дерев'яні Іграшки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.