Дизайн журналу
Дизайн журналу
Консоль

Mabrada

Консоль Унікальна консоль з пофарбованого дерева з кам'яною обробкою, демонструючи стару автентичну кавомолку, яка повертається до епохи осману. Іорданський кулер для кави (Мабрада) був відтворений і ліпний, щоб стояти як одна з ніжок на протилежній стороні консолі, де сидить шліфувальна машина, створюючи захоплюючий шматок для фойє чи вітальні.

Назва проекту : Mabrada , Ім'я дизайнерів : May Khoury, Прізвище клієнта : Badr Adduja Arts & Crafts.

Mabrada  Консоль

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.