Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ipad Folio

Tootsie

Ipad Folio Tootsie відповідає потребам сучасних кочівників. Він простий, але впливає на заспокійливий аналог, стійкий до сліз і води та біологічно розкладається. Tootsie залишає стійке враження у свідомості людей, але жодне на навколишнє середовище. Більшість із нас живемо і подорожуємо світом постійних змін - світом, у якому ми ризикуємо загубитися. Чому б не використати папір для виготовлення продуктів, що фіксують наш досвід як писанки, плями, номери телефонів або враження від помади. На відміну від щоденника, Papernomads створюють орієнтири вчасно, щоб ми пам’ятали, хто ми є.

Назва проекту : Tootsie, Ім'я дизайнерів : Christoph Rochna, Прізвище клієнта : Papernomad GmbH.

Tootsie Ipad Folio

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.