Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

Rio

Ресторан Розташований у місті Кувейт у районі, який добре відомий своїми бутиковими ресторанами. Ріо Чурраскарія - одна з перших бразильських стейк-хаусів, що відкрилися в регіоні. Метою було створити розкішний, але неформальний обідній простір, який відображає бренд Rio та унікальний спосіб подачі їжі (Rodizio Style).

Назва проекту : Rio, Ім'я дизайнерів : Rashed Alfoudari, Прізвище клієнта : Rio.

Rio Ресторан

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.