Дизайн журналу
Дизайн журналу
Оздоровчий Центр

Yoga Center

Оздоровчий Центр Розташований у найзайнятішому районі міста Кувейт, центр йоги - це спроба оживити цокольний поверх Джассімської вежі. Місцезнаходження проекту було неортодоксальним. Однак це була спроба обслуговувати жінок як у межах міста, так і з навколишніх житлових районів. Приймальна зона в центрі взаємодіє як з шафками, так і з офісною зоною, що забезпечує безперебійний потік членів. Потім область шафки вирівнюється з областю для миття ніг, яка сигналізує про «зону вільного взуття». Відтоді - коридор і читальня, що ведуть до трьох кімнат йоги.

Назва проекту : Yoga Center , Ім'я дизайнерів : Rashed Alfoudari, Прізвище клієнта : The Yoga Center .

Yoga Center  Оздоровчий Центр

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.