Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

Lohas

Ресторан Лічильник повстання міському побиттю. База розташована в зайнятому транспортним перехрестям. Загальний просторовий план має на меті створити спокійний і врівноважений темп, ніби спонукати час сповільнитись і в цьому швидкому міському житті насолоджуватися кожною миттю тут і зараз. Відкритий простір, як формується, за допомогою середнього планування, ділить простір на основі різних функціональних можливостей. Екрани, подібні до тотемів, додають м'якій просторовій обстановці деяку загальну грайливість.

Назва проекту : Lohas, Ім'я дизайнерів : Yu-Wen Chiu (Vita), Прізвище клієнта : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

Lohas Ресторан

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.