Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житлові Вілли

Field of Flowers

Житлові Вілли Конструкція, що спирається на несучі основи аркового або напів-аркового характеру, зменшує вплив на ґрунт, тому дозволяє грунту насолоджуватися дощем та дихати. Її конструкція інтегрується з природою. Блок, що складається з чотирьох дачних одиниць, має можливість насолоджуватися видом панорамно завдяки механізму, здатному обертатись на 360 ° на день. Проект отримує частину енергозабезпечення від троянд вітру. Кожен дачний підрозділ може залучатися до органічного землеробства на власній території серед різноманітних квітів , дерева, оточені штучними чи справжніми ставками.

Назва проекту : Field of Flowers, Ім'я дизайнерів : Murat Gedik, Прізвище клієнта : MURAT GEDIK.

Field of Flowers Житлові Вілли

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.