Дизайн журналу
Дизайн журналу
Паркова Лавка

Nessie

Паркова Лавка Цей проект базується на ідеї концепції "Drop & Forget", тобто простої установки на місці з мінімальними витратами на встановлення стосовно існуючих інфраструктур міського середовища. Міцна рідина з бетонної рідини, ретельно збалансована, створює сприятливий і комфортний досвід сидіння.

Назва проекту : Nessie, Ім'я дизайнерів : George Drakakis, Прізвище клієнта : ICONPOETRY.

Nessie Паркова Лавка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.