Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

xifix2base chair-one

Крісло Конструкція стільця заснована на необхідному мінімумі фізики та матеріалу - реалізована однією нескінченною трубою. Стійкість досягається формою петлі. Подальші спорудження та з'єднання не потрібні. У крісла немає жодних кутів, тільки криві - гармонійні криві. Це світле крісло - без орнаментів та додаткових конструкцій. Він призначений для менших квартир та офісів. Одразу видно мінімізовану конструкцію однієї труби.

Назва проекту : xifix2base chair-one, Ім'я дизайнерів : Juergen Josef Goetzmann, Прізвище клієнта : Creativbuero.

xifix2base  chair-one Крісло

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.