Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

xifix2base arm-chair-one

Крісло Дизайн крісла заснований на необхідному мінімумі фізики та матеріалу - реалізований однією нескінченною трубою. Стійкість досягається формою петлі. Подальші спорудження та з'єднання не потрібні. Це затишне крісло - без орнаментів та додаткових споруд. Він складається з металевої стійки та сидіння, що дозволяє на відкритому повітрі використовувати різні матеріали, такі як дерево, метал, шкіра, тканина або ротанг. Він призначений для відпочинку в таких місцях, як вітальні, зони очікування, офіси та кімнати відпочинку - всередині та зовні.

Назва проекту : xifix2base arm-chair-one, Ім'я дизайнерів : Juergen Josef Goetzmann, Прізвище клієнта : Creativbuero.

xifix2base arm-chair-one Крісло

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.