Дизайн журналу
Дизайн журналу
Окуляри

Mykita Mylon, Basky

Окуляри Колекція MYKITA MYLON виготовлена з легкого поліамідного матеріалу, що відрізняється чудовою індивідуальною регульованістю. Цей спеціальний матеріал створюється пошарово завдяки техніці Selective Laser Sintering (SLS). Переосмислюючи традиційну форму окулярів для окулярів панто, кругла та овальна форма, яка була модною у 1930-х роках, модель BASKY додає цій колекції окулярів нове обличчя, яке спочатку було розроблено для використання у спорті.

Назва проекту : Mykita Mylon, Basky, Ім'я дизайнерів : Mykita Gmbh, Прізвище клієнта : MYKITA GmbH.

Mykita Mylon, Basky Окуляри

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.