Дизайн журналу
Дизайн журналу
Тарілка

1hand plate

Тарілка 1ша табличка: Будьте кращим сервером. Несіть келих вина та тарілку лише однією рукою. Тарілка має легку вагу, і її унікальна форма креветок безпечно лежить у вашій долоні. Дуже корисно для будь-яких заходів. Вечірки, прийоми, урочистості тощо. Завжди майте вільну руку, щоб покласти нову смачну їжу на тарілку, вільну руку для потиску рук або просто вільну руку для жестів. Вразити своїх гостей і дозволити їм насолодитися раптовою легкістю стоячого фуршету.

Назва проекту : 1hand plate, Ім'я дизайнерів : ARCHITECT AND MANAGER OF OWN BUSINESS, Прізвище клієнта : Joannes Petersen.

1hand plate Тарілка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.