Дизайн журналу
Дизайн журналу
Міська Лавка

Eternity

Міська Лавка Дві сидячі лавки з рідкого каменю. Два надійних агрегати забезпечують комфортний та сприятливий досвід сидіння, і в той же час вони дбають про стабільність системи. Закінчення лавки розташовуються таким чином, що нейтралізує найменший рух. Це лава, яка поважає існуючу інфраструктуру міського середовища. Введено просту установку на місці. Точок кріплення більше немає, просто киньте і забудьте. Остерігайся, вісімка поруч. о так.

Назва проекту : Eternity, Ім'я дизайнерів : George Drakakis, Прізвище клієнта : Escofet.

Eternity Міська Лавка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.