Дизайн журналу
Дизайн журналу
Умивальник

Angle

Умивальник У світі є багато умивальників з відмінним дизайном. Але ми пропонуємо подивитися на цю річ під новим кутом зору. Ми хочемо дати можливість насолодитися процесом користування раковиною і приховати настільки необхідну, але неестетичну деталь, як зливний отвір. "Кут" - це лаконічний дизайн, в якому продумані всі деталі для зручного користування та системи очищення. Під час використання ви не дотримуєтесь зливного отвору, все виглядає так, ніби вода просто зникає. Цей ефект, пов'язаний з оптичною ілюзією, досягається спеціальним розташуванням поверхонь мийки.

Назва проекту : Angle, Ім'я дизайнерів : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Прізвище клієнта : ARCHITIME design group.

Angle Умивальник

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.