Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ідентичність Бренду

PetitAna

Ідентичність Бренду PetitAna - речі ручної роботи для шикарної дитини, це бренд різноманітних речей для немовлят (одяг, аксесуари, меблі, аксесуари для дитячої кімнати, іграшки). Найменування бренду було натхнене поєднанням короткої форми дизайнерського імені Анастасія та французького слова «Petit», що означає дитину, дитину, немовля. Назва буквеного напису підкреслює той факт, що вироби виготовляються вручну. Колірна палітра та витончені графічні елементи відображають витончений дизайнерський підхід у створенні цього бренду.

Назва проекту : PetitAna, Ім'я дизайнерів : Anastasia Smyslova, Прізвище клієнта : AnaStasia art&design.

PetitAna Ідентичність Бренду

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.