Дизайн журналу
Дизайн журналу
Концепція Адаптованих Ювелірних Виробів

Jewel Box

Концепція Адаптованих Ювелірних Виробів Jewel Box - це концепція пристосованих ювелірних виробів, заснованих на використанні цеглинок іграшок типу "лего". За цим принципом ви можете робити, скасовувати та переробляти кожен раз іншу коштовність! Jewel Box існує як в готовому одязі, так і в ювелірних виробах з дорогоцінними каменями або прикрас для подиву. Як відкрита концепція, розвиток Jewel Box ніколи не закінчиться: ми можемо продовжувати створювати нові форми та використовувати нові матеріали. Jewel Box дозволяє створювати в кожен сезон обкладинки з кольорами та візерунками, слідуючи моді одягу.

Назва проекту : Jewel Box, Ім'я дизайнерів : Anne Dumont, Прізвище клієнта : Anne Dumont.

Jewel Box Концепція Адаптованих Ювелірних Виробів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.