Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бічний Стіл

una

Бічний Стіл безпроблемна інтеграція - суть таблиці una. три кленові форми поєднуються, щоб підняти загартовану скляну поверхню. продукт інтенсивного розгляду матеріалів та їх можливостей, міцний, але повітряний на вигляд та неймовірно легкий, не постає як втілення балансу та витонченості.

Назва проекту : una, Ім'я дизайнерів : Conor McDonald, Прізвище клієнта : conor mcdonald creative.

una Бічний Стіл

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.