Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брошка

The Sunshine

Брошка Особливістю цієї прикраси є те, що тут використовується великий камінь складної форми, який встановлений на невидимий (повітряний) каркас. Вид дизайну ювелірних виробів відкриває лише каміння, що приховує технологію складання. Сам камінь тримають два ненав’язливі світильники та тонка плита, обсипана діамантами. Ця плита є основою всіх брошок, що несуть конструкцію. У ньому тримається і другий камінь. Вся композиція стала можливою після розробленого основного шліфувального каменю.

Назва проекту : The Sunshine, Ім'я дизайнерів : Victor A. Syrnev, Прізвище клієнта : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Sunshine Брошка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.