Дизайн журналу
Дизайн журналу
Запам'ятовуючий Пристрій Пам'яті

MicroSDHC Plus One

Запам'ятовуючий Пристрій Пам'яті Присуджений Bronze A 'Design Award, мікро SDHC +1 використовується у смартфонах та портативних ігрових пристроях. За допомогою адаптера Micro SDHC + 1 перетворюється, щоб він сумісний, як SD-карта для комп'ютерних планшетів, диктофонів, камер та інших мультимедійних пристроїв. Роз'єм пам'яті захищений від пилу, стійкості до надзвичайних температур, стійкості до іржі, удару, солі та прісної води, стійкості до алкоголю, подряпин, стійкості до аеропорту та електромагнітній стійкості.

Назва проекту : MicroSDHC Plus One, Ім'я дизайнерів : Derrick Frohne, Прізвище клієнта : Frohne.

MicroSDHC Plus One Запам'ятовуючий Пристрій Пам'яті

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.