Дизайн журналу
Дизайн журналу
Попити кави і блюдце

LOA Coffee Cup

Попити кави і блюдце Пити каву знаменує початок дня, є приводом для зустрічей і визначає кінець обіду, не забуваючи, що для деяких являє собою початок розширених годин роботи і навчання. Живуть, працюють і розваги простору і діяльності, які пов'язані з актом, пити каву. Саме тому дизайн чаші є безперервним літак має намір взяти техніку "орігамі", як морфологічного вираження.

Назва проекту : LOA Coffee Cup, Ім'я дизайнерів : JOSUÉ RIVERA GANDÍA, Прізвище клієнта : Josué Rivera Gandîa.

LOA Coffee Cup Попити кави і блюдце

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.