Дизайн журналу
Дизайн журналу
Телевізор Під Проводом

XX265

Телевізор Під Проводом Пластиковий дизайн шафи відрізняється від звичайних моделей із загальною текстурою та глянсовою поверхнею, що залишилася під екраном, для логотипу та візуальної ілюзії. Залежно від способу виробництва BMS, модель є дуже економічно вигідною, але все ще має сенс дизайнерського дотику. Дизайн підставки для стільниці має безперервну форму, що перетікає зі спини до аудиторії через свою хромовану панель ефектів. Отже, і конструкція шафи, і конструкція підставки доповнюють одна одну.

Назва проекту : XX265, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : Vestel Electronics Co..

XX265 Телевізор Під Проводом

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.