Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брошка

Chiromancy

Брошка Кожна людина унікальна та оригінальна. Це видно навіть на візерунках на наших пальцях. Намальовані лінії та знаки наших рук теж досить оригінально. Крім того, кожна людина має цілий ряд каменів, які за своєю якістю близькі до них або пов’язані з особистими подіями. Всі ці особливості надають мислячому спостерігачеві стільки повчальних та привабливих, що дозволяє створювати персоналізовані прикраси на основі цих ліній та знаків окремих речей. Цей вид орнаменту та прикрас - формує ваш Особистий арт-код

Назва проекту : Chiromancy, Ім'я дизайнерів : Victor A. Syrnev, Прізвище клієнта : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Chiromancy Брошка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.