Дизайн журналу
Дизайн журналу
Конвертоване Пристрій Для Навчання

Pupil 108

Конвертоване Пристрій Для Навчання Учень 108: найдоступніший конвертований пристрій для Windows 8 для освіти. Новий інтерфейс і абсолютно новий досвід у навчанні. Учень 108 простягається як у планшетному, так і у ноутбуковому світі, перемикаючись між ними, щоб покращити ефективність у навчанні. Windows 8 відкриває нові можливості навчання, дозволяючи студентам повністю скористатися функцією сенсорного екрана та незліченною кількістю додатків. Pupil 108 - частина освітніх рішень Intel® - це найбільш доступне і підходяще рішення для аудиторій у всьому світі.

Назва проекту : Pupil 108, Ім'я дизайнерів : Jp Inspiring Knowledge, Прізвище клієнта : JP - inspiring knowledge.

Pupil 108 Конвертоване Пристрій Для Навчання

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.