Дизайн журналу
Дизайн журналу
Інтерфейс Панелі Шайби

Project Halo

Інтерфейс Панелі Шайби Це абсолютно нова концепція інтерфейсу для шайби. На цьому сенсорному екрані вам буде набагато легше, ніж безліч кнопок або велике колесо. Це призведе до вибору крок за кроком, але не змусить вас думати так багато. Ми хочемо, щоб він відображав різний кольоровий візуалізатор, коли ви вибираєте іншу тканину та тип циклу, так що це може бути класною справою для вашого будинку зараз. Ваш телефон буде віддаленим, ви отримаєте повідомлення та повідомлення про нього, а також відправите команду на свою шайбу через Інтернет.

Назва проекту : Project Halo, Ім'я дизайнерів : Juan Yi Zhang, Прізвище клієнта : eico design.

Project Halo Інтерфейс Панелі Шайби

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.