Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

Desire

Стілець Бажання - це стілець, який має на меті збільшити вашу пристрасть і похоть своєю гладкою формою та м'яким кольором. Це не для людей, які шукають відпочинку, це стілець для неслухняних людей, які шукають задоволення для всіх органів чуття. Оригінальна ідея була натхнена формою сльози, але під час ліплення вона спотворювалась, щоб отримати цю ніжну і витончену фігуру, спровокувати відчуття бажання, щоб її торкнулися, використали, щоб було вашим володінням.

Назва проекту : Desire, Ім'я дизайнерів : Vasil Velchev, Прізвище клієнта : MAGMA graphics.

Desire Стілець

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.