Дизайн журналу
Дизайн журналу
Зубна Щітка Для Взаємодії

TTONE

Зубна Щітка Для Взаємодії TTone - це інтерактивна зубна щітка для дітей, яка відтворює музику без традиційних батарей. TTone фіксує кінетичну енергію, що утворюється дією чищення. Концепція полягає в тому, щоб зробити чищення волосся більш цікавим для дитини, а також розвивати здорові звички до гігієни зубів. Музика виходить зі змінної кисті. Коли кисть замінена, вони отримують нову музичну мелодію разом з новою пензлем. Музика розважає дитину, спонукаючи їх чиститись в потрібний час, одночасно дозволяючи батькам дізнатися, чи закінчила їх дитина чистим часом чи ні.

Назва проекту : TTONE, Ім'я дизайнерів : Nien-Fu Chen, Прізвище клієнта : Umeå Institute of Design .

TTONE Зубна Щітка Для Взаємодії

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.