Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скраб Для Душу Для Особи З Однією Рукою

L7

Скраб Для Душу Для Особи З Однією Рукою Для тимчасової чи постійної особи з однією рукою чистити пахви, тіло спини, лікті та задню сторону передпліччя непросто. Наявні скрубери для настінного кріплення не очищають увігнуто пахви. Засіб для чищення душа-щіткою вимагає дуже незручного способу тримання кисті. L7 - це вирішити ці проблеми. L7 - пара настінного алюмінієвого кріплення. Її алмазний узор, призначений для вичісування тіла, ліктя та задньої сторони передпліччя. Його зігнутий кут призначений для очищення пахв. Його остання функція - захоплення.

Назва проекту : L7, Ім'я дизайнерів : Peter Lau, Прізвище клієнта : .

L7 Скраб Для Душу Для Особи З Однією Рукою

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.