Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Морепродуктів

PURE

Упаковка Морепродуктів Концепція цього нового продуктового діапазону "Без". Простіше кажучи, ми створили незвично розслаблений дизайн. Як правило, для консервованих морепродуктів - це темні та захаращені упаковки, наша конструкція не містить жодного оптичного баласту. З іншого боку, асортимент також призначений для алергіків та чутливих до їжі людей. Тож це майже навмисне здається якимось медичним. Продаж розпочався в січні 2013 року і є надзвичайно успішним. Відгуки роздрібного бізнесу: Ми дуже довго чекали на гарну та продуману концепцію. Замовник сподобається.

Назва проекту : PURE, Ім'я дизайнерів : Bettina Gabriel, Прізвище клієнта : gabriel design team – Hamburg.

PURE Упаковка Морепродуктів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.