Дизайн журналу
Дизайн журналу
Цифрове Мистецтво

Surface

Цифрове Мистецтво Ефірна природа твору породжує щось відчутне. Ідея походить від використання води як елемента для передачі концепції наплавлення та буття поверхні. Дизайнер захоплюється формуванням нашої ідентичності та ролі, яку оточують нас у цьому процесі. Для нього ми «повертаємось», коли показуємо щось із себе.

Назва проекту : Surface, Ім'я дизайнерів : Grégoire A. Meyer, Прізвище клієнта : .

Surface Цифрове Мистецтво

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.