Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сумка

Diana

Сумка Сумка завжди має дві функції: поміщати речі всередину (настільки, наскільки це може бути набито в неї) і виглядати красиво, але не по суті в такому порядку. Ця сумка відповідає обом запитам. Він унікальний і відрізняється від інших мішків завдяки поєднанню матеріалів, які використовуються для його виготовлення: оргскло з текстильним пакетом, що додається. Сумка дуже архітектурна, проста і чиста за своєю формою, але, тим не менш, функціональна. У його будівництві це шана Баугаузу, його світогляду та його господарів, але він все ще дуже сучасний. Завдяки плекси, він дуже легкий, його блискуча поверхня привертає увагу.

Назва проекту : Diana, Ім'я дизайнерів : Diana Sokolic, Прізвище клієнта : .

Diana Сумка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.