Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Календар У калейдоскопській моді це календар із графікою, що перекривається, вирізаною різнокольоровими візерунками. Його дизайн із кольоровими візерунками, які можна змінити та персоналізувати, просто змінивши порядок аркушів, зображує творчі чутливості NTT COMWARE. Достатньо простору для письма, а лінійні рядки враховують функціональність, що робить його ідеальним як календар розкладу, який ви хочете використовувати для прикраси вашого особистого простору.

Назва проекту : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, Ім'я дизайнерів : Katsumi Tamura, Прізвище клієнта : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” Календар

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.