Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Hitotaba

Лампа Розроблений Shinn Asano з фоном у графічному дизайні, Sen - це 6-кратна колекція сталевих меблів, що перетворює 2D лінії в 3D-форми. Кожен твір, включаючи «лампу хітотаба», був створений лініями, що мінімізують надлишки, щоб виразити як форму, так і функціональність у ряді застосувань, натхненних унікальними джерелами, такими як традиційні японські ремесла та візерунки. Лампа Hitotaba надихається мальовничим видом на японську сільську місцевість, де пучки рисової соломи висять вниз, щоб висихати після збирання врожаю.

Назва проекту : Hitotaba, Ім'я дизайнерів : Shinn Asano, Прізвище клієнта : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Hitotaba Лампа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.