Дизайн журналу
Дизайн журналу
Придатний Розсувний Стіл

Ergo-table for bed

Придатний Розсувний Стіл Стіл може обертатися під певним кутом, щоб поміститися під ліжком / купе, щоб забезпечити максимальний простір і відкрити зручним способом. Здатний мати декілька поворотних функцій, які є на двох площинах, щоб легко розмахувати для користувача. Це може допомогти вирішити потенційну проблему з розміщенням ноутбука чи подібних пристроїв безпосередньо до ліжка, що затримує повітряний потік. В ергономічному аспекті таблиця Swing дозволяє користувачеві мати належну монтажну поверхню, щоб уникнути натискання на коліні користувача. Поки тіло перебуває у бажаній поставі, стіл гойдається до нього / легко, зберігаючи комфорт. Використання таблиці також відключено.

Назва проекту : Ergo-table for bed, Ім'я дизайнерів : Ivan Paul B. Abanilla, Прізвище клієнта : ABANILLA DESIGN.

Ergo-table for bed Придатний Розсувний Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.